Keentic Giga 2. Обновился до 2.10.A.... . Хочу откатиться на последнюю бету 2.09.B.0.0-1. Выложите пожалуйста прошивку на сервере. И будет ли обновление до Беты 2.09 через веб интерфейс. Спасибо.
You can post now and register later.
If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.
Question
Andrey S
Keentic Giga 2. Обновился до 2.10.A.... . Хочу откатиться на последнюю бету 2.09.B.0.0-1. Выложите пожалуйста прошивку на сервере. И будет ли обновление до Беты 2.09 через веб интерфейс. Спасибо.
10 answers to this question
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.