Господа, прошу простить за столь глупый вопрос, но не могли вы сориентировать где в Интернет-центре NDMS v2 найти кнопку Выхода (Logout)? Что-то обыскался...
You can post now and register later.
If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.
Question
The_Immortal
Господа, прошу простить за столь глупый вопрос, но не могли вы сориентировать где в Интернет-центре NDMS v2 найти кнопку Выхода (Logout)? Что-то обыскался...
Спасибо!
15 answers to this question
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.